Päev iseendale

Meile kõigile on ilmselt tuttav pilt tuppa eksinud liblikast, kes sihikindlalt läbi suletud akna välja üritab pääseda vigastades sedasi rabeledes oma tiibu. Selline sihikindlus on kahtlemata väga vajalik, kuid mitte alati elus edasiviiv. Vahel on vaja hetkeks peatuda ja aru saada, kas see, millises olukorras oleme ja millist elu elame, on see, mida me tõeliselt tahame ja kas need lähenemisviisid meid meie soovidele lähemale aitavad. 

Kui Sinu elu sarnaneb vabadusse pürgivale liblikale, on paras aeg võtta hetk ja mõelda, kuhu Sa teel oled, kuhu tegelikult jõuda tahad ja kuidas seda kõike saavutada kergusega. Sa vajad oma ellu edasiviivaid muutusi!

Kutsun Sind seminarile “Tulemuslik mõtlemine. Sinu imeline mõistus”, kus saame töötada koos ja kus saad kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega - nendega, kel on eesmärk olla edukas ja elada palju paremini kui seni.

Kui Sa tahad oma ellu muutust, mis päriselt tulemusi tooks, ole julge asju teisiti tegema ja vaatama oma elule uuest vaatenurgast. 

Seminaril näitan Sulle, kuidas muuta jäädavalt neid mõttemustreid, mis hoiavad Sind nende samade nüristavate olukordade, paigalhoidvate töötulemuste ja väsitavate suhete juures päevast päeva, nädalast nädalasse ja aastast aastasse.

Seminar toimub juba sel laupäeval, 18. juunil Tallinnas!

Võta see päev ja luba iseendale, enda eesmärkidel ja enda elul olla kõige tähtsam. Lõpeta lihtsalt olemine ja alusta oma uut ja Sind väärtustavat elu nüüd ja kohe!

Rohkem infot ja pileti seminarile leiad siit

 
Pildid / - Oja_logo