Kai Oja Consulting
Kui siht on selge, leiad ka teekaardi sihini jõudmiseks

Selge siht elus, Sinu elu eesmärk, on teekaart, mis hoiab Sind õigel rajal. See on midagi, mida me sageli alahindame, kuid millel on tegelikult suur mõju meie elule.

Kui meil on selge siht silme ees, on meil lihtsam otsustada, milliseid samme astuda ja millised on meie prioriteedid. See aitab meil oma aega ja ressursse tõhusamalt kasutada ning liikuda lähemale oma eesmärkidele. Siht aitab meil ka motivatsiooni säilitada ja edasi liikuda, isegi kui meie teel on takistusi. 

Minagi olen sihitult ringi ekselnud teadmata, mida ma tahan või kuhu suunas liigun.
Kui aga sain oma sihi paika ning selle ka omale üles kirjutasin, sain täpselt aru, mis on minu elu eesmärk ja kuidas mina saan teisi inimesi aidata.

Jah, just küsimus “Kuidas mina saan aidata kõiki neid, kellega kokku puutun?”, pani mind mõistma iseennast ning nägema oma ainulaadsust. Tunne, mis tekkis teadmisest, et mina saan teisi aidata, oli niivõrd hea, et tahtsin seda sellest hetkest alates iga päev tunda.

Et aga elu eesmärgiga käib kaasas iseenda kasvamine ja areng, tahan ka mina olla veel parem ning aidata veel rohkem inimesi.

Sellepärast palun Sinu abi.

Soovin, et täidaksid lühikese küsimustiku, et saaksin teada, mis on see, mida saan mina teha, et aidata Sinul oma elu paremaks muuta. Sinu tagasiside on mulle väga oluline ja aitab mul veel rohkem Sinu jaoks olemas olla.

 

Küsimustikule saad vastata siin

 

Oja logo