Bob Proctori õpetuste maaletooja, treener, ema ja ettevõtja. Kai on inimene, kelle silmad paneb särama teiste aitamine. Kai kirg ja kutsumus on aidata inimestel jõuda nende eesmärkide täitmiseni ja siis veel natuke kaugemalegi.

Miks just Bob Proctor? Bob Proctor on loonud süsteemi, mis garanteerib tulemused 100%. See süsteem loob korra Sinu mõtetes ja aitab jõuda teadmistest tegudeni. Tema õpetused on aidanud kümneid tuhandeid inimesi kõikjal maailmas. Kai teab, et tema õpetused toimivad, sest ta elab nende järgi alates jaanuar 2019.

Läbi nende õpetuste on loonud Kai oma elus tasakaalu vaimse ja materiaalse maailma vahel. Kai on oma karjääri jooksul aidanud üle tuhande inimese, korraldanud sadu koolitusi ja täitnud kümneid endale seatud eesmärke.

Ma olen pärit neljalapselisest perest ning olen nüüdseks ise kolme poja ema. Just emaks saamine on viinud mind teekonnale.

Hakkasin otsima vastuseid, kuidas olla parem ema, abikaasa ning kõige selle juures saada aru, mida ma ise soovin. See on toonud mind siia, kus ma täna olen.


Eneseareng ja aina uute eesmärkide täitmine on Kai igapäev. Ta õpetab teistele vaid seda, millesse ise usub ja millega ise igapäevaselt tegeleb.