Tagasiside

Kai õpetas mind uuesti end leidma. Tänu temale kohtusin ma taas selle võimsa Minaga, kes ma olen (alati olnud).

Liis Lusmägi

Tulemusliku Mõtlemise programm aitas mul leida julguse hakata tegema seda, mida olen salaja südames alati soovinud, aga millest rääkida julgesin vaid üksikutele. Selle abil kasvatasin julgust elada ise oma elu, leida omaenese õnnelik teekond. Kes teab, kas mu raamat olekski ilmunud, kui poleks olnud Tulemusliku Mõtlemise toetavat raamistikku ning Kai julgustavat juhendamist.
Mulle meeldib, et ta juhendajana ei tee oma klientide eest mitte midagi ära, vaid ma tõesti õppisin võtma vastutust oma otsuste eest. Saan endast paremini aru ning olen seeläbi ka õnnelikum.

Birgit Itse

HEA mentor ei saa Su piiramatule potentsiaalile küll midagi juurde panna, aga ta saab tähelepanu juhtida Su enda poolt peale pandud piirajatele ja õpetada, kuidas need maha võtta.
HEA mentor ei anna edasi ainult teooriat, ta on ka ise praktik ja elav tõestus enda juhendamise toimimise kohta.
Koostöö hea mentoriga toob kaasa võrgustiku ühtemoodi mõtlevatest inimestest, kes on kõik üksteisele omal moel mentoriteks.
HEA mentor õpib ka ise pidevalt juurde ja on sellega eeskujuks.
Kai Oja on HEA mentor! Aitäh!

Ahto

Kai on suurepärane juhendaja ja inspireerija. Ta on väga heaks eeskujuks sellega, et ta ise elab 100% nende samade õpetuste järgi, mida ta edasi annab ja et need toimivad.
TIR programmi läbimine Kai juhendamisel on minu elu paljuski muutnud, sest olen saanud õiged tööriistad ja juhised just õiges järjekorras, ning oma juhendajalt parimat võimalikku tuge kasvuks ja enesearengu teel edasi liikumiseks.
Materjal ja programmid, mida Kai edastab on sügavad, tõhusad ja loogiliselt üles ehitatud ning olen ise kogenud, et läbi mõtete ja paradigmade muutmise on meil endil võimalik oma elu kujundada just selliseks nagu me ise soovime.

Liina Ostumaa

Ülle Puu