Oktoobris toimunud webinar “Kuidas iseendal tee pealt eest ära tulla”, kus osalejad said esitada enda küsimuse, oli väga populaarne. Sain selleks webinariks väga palju küsimusi ja kuna me ei jõudnud kõikidele vastata, siis jätkan nendele vastamist ning räägin seekordsel webinaril rahast. 

Kuidas teenida head sissetulekut tehes seda, mida armastad?
Kuidas teha otsus ja samm unistuste suunas, kui raha ei ole?
Kas raha juhib Sinu elu?

Minul küll kunagi juhtis… Ma ostsin alati neid riideid, mida sain endale lubada, ma käisin siis reisil, kui raha oli, ehk siis mu mõtteviis lähtus rahast - teen seda siis, kui mul on selleks piisavalt raha. 

Aastal 2018, kui asusin süsteemselt oma mõtteviisi muutma, sain väga kiiresti aru, et kui jääda ootama, siis see raha ei pruugigi meieni kunagi jõuda. Isegi siis, kui hakkasin õppima nn manifesteerimise kunsti, sain aru, et  kui ma lihtsalt ootan, kuid samme seal juures ei (julge) astu(da), siis raha ikka ei tule küll.

Seega süvenesin raha teemasse veel sügavamale. Sain teada, et see, mida mulle on kunagi rahast räägitud, see mõjutab minu suhet rahaga terve elu. Hakkasin kaardistama enda rahaga seotud uskumusi ning enda üllatuseks leidsin, et alateadvuse soppides on mul peidus igasuguseid uskumusi raha kohta, mis tegelikult ei ole üldse tõesed. 

Seega, selleks, et saaksid enda sissetulekut kasvatada, on vaja üle vaadata raha uskumused ehk:

  • Mida Sa rahast arvad?
  • Mida raha arvab Sinust?
  • Mida arvab rahast Sinu päritolu pere? jne.

 

Seekordsel webinaril räägime rahast.

  • Kas raha on tähtis?
  • Miks raha meid nii palju mõjutab?
  • Kuidas saada rohkem raha?

 

REGISTREERI OSALEMA SIIN

Webinaril edastatav info põhineb Bob Proctori õpetustel. Bob Proctor oli üks maailma parimaid eduõpetajaid ja inimpotentsiaali esile toojaid.

Kai Oja on Bob Proctori õpetuste edastaja Eestis.

 

Webinar, kestusega 1 h, toimub ZOOM keskkonnas ja vajalik on eelregistreerimine. 

Registreeri osalema ka siis, kui Sa kohapeal osaleda ei saa, sest webinarist tuleb ka salvestus, mis on järelvaadatav kuni 2 nädalat.

Veeda lõuna iseennast tundma õppides. Võta kaasa kirjutusvahend ja paber, sest tegu on praktilise webinariga.

Otsusta kohe, et osaled ja pane ennast kirja siin.

 

REGISTREERIN OSALEMA