Kai Oja Consulting
3 harjutust, et saada edukaks

Me näeme maailma sellisena, nagu meid on programmeeritud seda nägema. Näeme maailma läbi meie harjumuspärase objektiivi, mis kontrollib meie tulemusi enamikes meie eluvaldkondades.

Selle video eesmärk on panna Sind märkama oma mõtteid ning seostama neid Sinu seniste tulemustega. Kui tahad saada inimeseks, kes paneb asjad juhtuma, on Sul vaja astuda samme, et muuta oma harjumusi. Selline muutus peab tulema seestpoolt väljapoole.

Kui soovid olla see naine või mees, kes kasutab oma tegelikku potentsiaali, arenda endas harjumusi, mis muudavad Sinu elu paremaks.

Siin on Sulle mõned uued harjumused, mille peaksid kindlasti omaks võtma:

1. harjumus: Võta vastutus

Kas mäletad nelja tüüpi inimesi?
Kolm viimast rühma – inimesed, kes vaatavad, kuidas asjad juhtuvad, need, kes imestavad, mis juhtus, ja need, kes ei tea, et midagi juhtus – ei võta oma elu eest vastutust. Selle asemel, et teha otsuseid ja tegutseda vastavalt sellele, mida nad tahavad, lasevad nad juhustel oma tulemused luua.

Kui aga võtad vastutuse, ei süüdista Sa oma tulemustes väliseid asjaolusid. Sa oskad otsustada ja tead, mida soovid. Oma eesmärkide saavutamiseks koostad teadlikult samm-sammulise plaani, millest sihikindlalt kinni pead.

2. harjumus: Pane paika prioriteedid

Enamik inimesi täidab iga päev igasuguseid mõttetuid ülesandeid, et saaks need oma pikast ülesannete nimekirjast maha kriipsutada. Nad peaksid aga keskenduma hoopis sellele, mis päriselt oluline on!

Veendu, et Sina teed iga päev vähemalt ühe asja, mis viib Sind eesmärgile lähemale. Igal õhtul või hommikul koosta nimekiri tegevustest, mis Sind Sinu eesmärgi täitumisele lähemale aitavad. Alusta nimekirja alati kõige olulisemast ülesandest.

3. harjumus: Püsi kursil

Et asjad tõesti ka juhtuksid, tuleb järeleandmatult oma eesmärke ja unistusi järgida. Pead pühkima kõrvale kõik, mis jääb Sinu ja Sinu eesmärkide vahele.

Püsivus on oluline tegur mistahes eesmärgi saavutamisel. Nii et harju ära takistusi ületama või leidma viise, kuidas oma rajal püsida. Lõpeta alati see, mis Sul plaanis teha oli.

Kui Sa ei taha elada keskpärast elu täitmata iialgi oma sisemisi suuri soove, pead oma energia suunama tegevustele, mida muutusteks vaja teha on.

Olen Sinu jaoks olemas, et aidata Sul vajalikke muutusi luua.

Teeme seda koos, loome muutust läbi Tulemusliku Mõtlemise programmi.

Mida Tulemusliku Mõtlemise programm endast kujutab ja kas see võiks Sulle sobida, loe lähemalt siit.

Kui Sa tunned, et on aeg hakata uutmoodi tulemuslikult mõtlema, siis täida see ankeet ja võtame Sinuga ühendust!

 

Pildid / - Oja_logo