Jagan 4 nippi ettevõtjale, mida mina igapäevaselt kasutan

Igas traditsioonilises ettevõttes on teatud viis asju ajada, et kõik kulgeks plaanipäraselt. Enamjaolt on aga igapäev ettevõtluses üsna kiire ja ebakindel. Ettevõtlik mõtteviis aitab selle ebakindlusega toime tulla ning hoiab ettevõtja kahe jalaga maa peal.

Enamjaolt on ettevõtjatel sarnane mõtteviis, mis siis loob nende ettevõtte selliseks nagu see on: kas aitab edule kaasa või pigem pidurdab seda. Edukaid ettevõtjaid ühendab üks peamine omadus - neid hoiab edukursil asjade kindlal viisil tegemine, mitte kindlate asjade tegemine.

Mida see tähendab? Jagan Sinuga paari viisi, kuidas kohandasin iseenda mõtteviisi edukaks ettevõtjaks saamisel.

1) Kuula oma sisetunnet
Tihti oleme sunnitud tegema otsuseid piiratud teabega, kuid ettevõtjana peavad asjad olema liikumises, nii et tegutse kohe. Sa ei saa lihtsalt istuda ja oodata, kuni Sul on piisavalt teavet – seda ei ole Sul kunagi. Õpi märkama oma intuitsiooni ja tee otsuseid oma sisetunnet usaldades.

2) Katseta ebaloogilist
Oleme harjumuspäraselt tegutsevad olendid ja oleme harjunud asju tegema teatud viisil – loogilisel viisil. Siiski ei saa Sa kasutada sama loogikat täiesti teises keskkonnas, kus vajad teistsuguseid tulemusi. Ettevõtjana pead oma seniseid uskumusi muutma. Mõtle kastist välja, et teha asju suuremalt, paremini ja kiiremini.

3) Tegutse koos hirmuga
Hirm ja kasv käivad käsikäes. Ära lase hirmul end kunagi peatada – vaata hirmule otsa, saa sellest aru ja liigu siis sellest läbi. Mina lähtun printsiibist, et ma kardan, aga teen seda ikka. Olles hirmu seljatanud, koged automaatselt kasvu.

4) Püüdle tipptaseme poole
Sea oma ettevõttele tipptaseme standard – olgu Sinu kinnisideeks kvaliteet. Püüdlus tipptaseme poole toob Sinus välja parima.

Loodan, et leidsid sellest loendist mõned asjad, mis aitavad Sind Sinu ettevõtlikes seiklustes.

Saadan Sulle selle kirjaga küsimustiku, milles uurin Sinu ettevõtte kohta üldisemalt ning ka seda, millised on Sinu ettevõtte tulevikuplaanid - kuhu ettevõtte liigub ja mis on need suured eesmärgid, mida püüda.

Ootan väga Sind küsimustikku täitma ning boonusena vastuste eest on Sul võimalik teha minuga kõne, kus saame rääkida Sinu ettevõtte kasvuplaanidest.

Täida küsimustik siin

 
Pildid / - Oja_logo