Kai Oja Consulting
Jälle see aastalõpukriis?
Kas mäletad seda uusaastalubadust, mille särasilmil eelmise aasta lõpus endale andsid?
 
Tead küll, see radikaalne muutus, mis tol hetkel tundus nii motiveeriv ja täiesti teostatav. Ehk alustasid suure entusiasmiga uut projekti või tegid mõned sammud oma inspireeriva "uus aasta, uus mina" suunas.
 
Ja siis tuli elu vahele. Oli liiga kiire ning nendeks asjadeks lihtsalt polnud enam aega.
 
"Homme teen", ütlesid endale. Ja neid homseid tuli mitu.
 
Ja siis vajus see kuidagi märkamatult täitsa ära. Rajalt maas polnud isegi enam teema, sest see rada ise oli juba silmapiirilt haihtunud. Sinu ilusast lubadusest ja inspireerivast unistusest jäi vaid ähmane mälestus.
 
Ja nüüd vaatad oma aastale tagasi ja tunned pettumust.
 
Sa ei ole üksi. See on üks enamlevinumaid mustreid, mida näen oma töös ikka ja jälle.
 
Seega ole enda vastu lahke ja tunnusta ennast iga tehtud edusammu eest. Võta fookusesse see, mille ära tegid, mitte see, mis tegemata jäi.
 
Esimene samm muutuste loomisel on vaadata üle oma mõtted ja keskenduda sellele, mida tahad ja mitte sellele, mida ei taha.
 
Ja kui oled valmis sellest vanast mustrist lõpuks läbi murdma, siis mul on Sulle üks kutse. Olen aasta lõpus läbi viimas just sellist toetavat ja elumuutvat kursust, mis aitab Sul luua täiesti läbimurdelise uue aasta.
 
Ja mis kõige parem, see on tasuta! Loe lähemalt minu tasuta kursuse kohta: Visioonist reaalsuseks: kuidas uuel aastal oma mõtted kergusega ellu viia.
 
Seega märgi oma kalendrisse 28.-29. detsember, kutsu kaasa oma toetavad sõbrad ja unusta aastalõpustress.
 
Seekord tuleb uus aasta teisiti ja palju võimsamalt, sest sellel kahepäevasel kursusel lood oma uuele aastale vägeva alguspunkti.
 
 
Vägevat ja stressivaba aastalõpuspurti!
 
Oja logo