Kai Oja Consulting
Kas oled? Või vaid arvad end olevat?

Soov olla “keegi” ja kuuluda “õigesse” inimgruppi on eksitav kui sellepärast püüame olla teistega ühtemoodi, omada sarnaseid materiaalseid väärtusi ning ajada taga teiste heakskiitu. Sinu väärtus seisneb Sinu julguses olla Sina ise ning oma eripärasid kasutada oma väärtuse võimendamiseks.

Kui oled ettevõtte juht (nii oma väikese ja alles alustava ettevõtte ainuke töötaja kui ka suure korporatsiooni eestvedaja), väljendub Sinu julgus ka Sinu ettevõttes. Eduka ja edutu juhi erinevus ei tulene mitte parematest või halvematest ideedest, vaid ettevõtlikkusest - julgusest oma eesmärkidesse uskuda ja tegutseda!

Näen sageli, kuidas tublid ja ettevõtlikud inimesed lubavad hirmul oma eesmärkide saavutamise pausile panna. Nad mõtlevad, aina mõtlevad, püüavad igat võimalikku käiku elus ette aimata ning ootavad, et nende suurepärane idee oleks lõpuni valmis küpsenud. Kui aga jääme ootama, et enne tegutsemist oma mõtetes täiesti kindel olla, ei hakkagi me liikuma ning vägevad ideed näivad kauged ja kättesaamatud, kuni lõpuks loobume…

Sa oled “keegi” ja kuulud “õigesse” inimgruppi täpselt sellest hetkest, kui oled otsustanud olla Sina ise - see tõeline KEEGI. Vaata nüüd oma juhitavat ettevõtet, kas teed seda tööd rõõmu, innu ja mõnuga? Kas usud oma eesmärkide täitumisse?

Sa oled loov ja Sul on võime luua, mida iganes Sa soovid, olgu see siis isiklikul, meeskondlikul või suurettevõtte tasandil. Näe end sellise inimesena! Pööra tähelepanu sellele, kelleks Sa saad, mitte tulemustele, mida Sa saad ja Sinust saab enesekindel juht, keda imetletakse!

Kui Sulle pakub huvi omandada oskused, mis näitavad Sulle, kuidas ise juhtida oma elu ja määrata, kuhu Sa välja jõuad, on see pakkumine just Sulle.

Juba 21. märtsil alustab mentorlusprogramm “Lead the Field” - see on programm enesekindlatele ja edukatele juhtidele, kes näevad takistuste asemel võimalusi.

Registreeri end osalema siin

Toetav grupp ja arutelud arengupartneriga on lisandväärtuseks programmi õppematerjalidele.

 

 Pildid / - Oja_logo