Kas Sina oled tapeet seinal?

Enesekindlus - see on usk oma võimetesse ja edusse ning julgus teha midaiganes tundmata seepärast hirmu või piinlikkust. See on see miski, mida meil kõigil võiks olla veel rohkem, sest vähese enesekindlusega on oht sulanduda massi ja muutuda justkui tapeediks seinal.

Enesekindluse puudumine on üks põhilisi takistavaid tegureid, miks me edasi ei liigu. Kuid kui õpime märkama oma peas olevaid piiravaid uskumusi ning saame aru, et suure osa neist oleme ise välja mõelnud, sest me ei usu endasse piisavalt, saame hakata teadlikult oma mõtteid ja uskumusi suunama.

Niisiis sõltub sisemine kindlus paljuski meie enda mõtlemisest.
Enesekindlad inimesed mõtlevad endast kui edukatest inimestest, kui võitjaist.
Kui aga usud, et ükskõik, mida Sa ka ette ei võtaks, on elul ikka kombeks Sulle aina uusi hoope anda, vajad Sa kohe kindlasti oma enesekindluse suurendamiseks tegevusplaani.

◽Kas Sa mõtled endast ja teistest inimestest alati positiivselt?
◽Kas Sa pead end pigem asjade pärast muretsejaks?
◽Kas Sa usud, et oled õnnelik?
◽Kas võtad iseenda jaoks aega?

Kas said kõigile küsimustele enese vastu täiesti aus olles “jah” vastata?

Kui kasvõi ühe küsimuse vastuseks oli “ei”, või oleks tahtnud vastata “vahetevahel” või “olenevalt olukorrast”, siis on Sul piisavalt põhjust tahta oma enesekindlust kasvatada.

Üks asi, kuidas saada enesekindlaks, on öelda endale: “Ära hooli välistest mõjutajatest ja löö selg sirgu ka siis, kui kõik tundub rappa minevat”. Lihtne öelda, aga raske teha.

Kutsun Sind osalema tasuta webinaril “Enesekindlus”, mis toimub 26. mail kell 13.00 Zoomis. Räägin seal nippidest, kuidas kasvatada oma enesekindlust.

Seega, kas tahad olla edasi tapeet seinal või eelistad muutuda nähtavaks ja silma paista, et Sinuga arvestataks?

Registreeri osalema siin

 

Pildid / - Oja_logo