Kai Oja Consulting
Kas Sinus on superkangelast?

Iga päev sünnib uusi edulugusid. Need on täiesti tavaliste inimeste päris lood takistuste ületamisest ja uskumatuna näivast edust. Sarnasest edust on rääkinud ka suurim inimmõistuse ekspert Bob Proctor, kelle õpetused on aidanud korda luua kümnete tuhandete inimeste mõtetes kogu maailmas ja aidanud neil jõuda teadmistest edukate tegudeni.

Nii nagu Bob, nii kõik teisedki edukad inimesed on oma eesmärkide nimel ja edu saavutamiseks teinud palju rohkem kui need inimesed, kes on otsustanud lihtsalt hakkama saada. Edukatel inimestel on silme ees unistus ja südames suur soov see saavutada. Selline unistus, mis õhtul uinudes on viimane asi, millest mõelda. Suur soov, mis on nii tähtis, et ka mägede kõrgused takistused näivad kui väikesed kivikesed eduteel.

Kuidas aga oled otsustanud Sina käia oma teed uskumatu eduni?
Kas mäletad kui lapsepõlves telekamängu mängides tekitasid sinu mängutegelase teele sattunud katsumused elevust ja põnevil tunnet sellest, et liikusid kindla eesmärgi suunas. Tahtsid jälle uuele tasemele jõuda ning alla andmata aina ületasid takistusi. Tahtsid võita ja tunda imelist tunnet edust, mis oli võimalik vaid tänu Sinu suurele soovile ja eesmärgile.

Nüüd aga oleme hakanud kartma katsumusi ning tõmbame omale piduri peale kohe, kui teele tekib hirmutav takistus. Ometi võiksime ka päriselus sellise suhtumise võtta, et tervitame igat katsumust, sest me teame, et need viivad meid järgmisele tasemele. Ole julge astuma hirmust läbi ning nägema takistusi kui võimalusi kasvamiseks ja arenemiseks!

Ütle mulle, kuhu tahad jõuda ja ma näitan Sulle, kuidas seda saavutada!

Broneeri minuga tasuta kõne ja räägime sellest, mis võiks olla Sinu järgmine samm edu suunas.

Broneeri aeg TASUTA kõneks siin

 

Pildid / - Oja_logo