Kai Oja Consulting
Kui sa ei tea, mida või kuidas teha, siis ära tee midagi.

Kohtume iga päev uute inimestega, suhtleme tuttavatega ja elame nende elukäigule kaasa, toimetame oma argiste murede ja rõõmudega – nii palju sagimist. Lihtne on kõige selle kõrval ära unustada kõige tähtsamat oma elus, MINA.

Kui sageli Sa võtad aja, et MINA eest hoolt kanda? 
Kas mõistad üleni ja oskad alati kuulata, mida MINA Sulle räägib?

Kui oled ühenduses oma tõelise MINAga, võid olla kindel, et liigud õiges suunas ja teed õiget asja. Seda MINA ei piira uskumused selle kohta, kes ta olema peaks, sest ta teab.

Aga kui ühendus MINAga on nõrk, kaotad varem või hiljem oma tee. 
See on nagu navigeerimine GPS-seadmega. Kui kaotame ühenduse satelliitidega, ei ütle see meile enam, kuhu minna. Niisamuti juhtub meiega, kui kaotame ühenduse oma MINAga. Me küll liigume elus edasi, kuid kuidas me saame kindlad olla, et kasutame õiget kaarti?

Kui Sa ei tea, mida või kuidas teha, siis ära tee midagi. 
Jah, Sa lugesid õigesti. Ära tee midagi tähendab seda, et ära täida oma aega tühiasjadega. Lihtsalt istu, lõdvestu ja kuula oma südant, oma MINA enda sees.
Küsi endalt: kui ma kuuleksin oma südant, siis mida see mulle ütleks? 
Kui saan vastuse, kas mul oleks julgust seda tõeliselt kuulata või mis veel olulisem, teha seda, mida mu süda ütleb? 

Sinu süda teab alati õiget vastust. 
Sõltumata sellest, mida Sa praegu teed ja kus oma eluga oled, on alati just nüüd parim aeg südamest tuleva uue kursi seadmiseks või olemasoleva korrigeerimiseks. Sa ei eksi, kui järgid oma südant. 

Ja kui oled oma tõelise MINA enda seest leidnud, ei taha Sa enam kunagi oma endise eluviisi juurde tagasi pöörduda.
Elu saab olla just selline nagu Sina tahad. Oma MINA mõistmine ja Sinu tahtmiste realiseerumine ei ole maagia - see põhineb seaduspärasustel, mida õpetab Thinking Into Results (TIR) programm.

Kui TIR programm huvitab Sind, saad lisainfot lugeda siit.

Broneeri minuga kõne, kui soovid teada saada, kas TIR programm võiks Sulle sobida. Räägime sellest, kui hästi Sina oma MINA tunned ning kuhu see Sind Sinu elus juhatab.

Broneeri kõne siit

 

Pildid / - Oja_logo