Kai Oja Consulting
Kuidas edukad inimesed saavutavad oma eesmärke ja kuidas Sina saad ka

Kas oled leidnud tee, mis viib Sind Sinu ambitsioonidele, visioonile ja eesmärkidele lähemale? 
Kas oled märganud, kuidas mõjutab Su elu see, kui Sul ei ole kindlat sihti või kui Sa ei tea, kuhu Sa tahad jõuda?

"Visioon ilma tegevuskavata on lihtsalt unistus. Tegevuskava ilma visioonita on lihtsalt aja raiskamine. Visioon koos tegevuskavaga võib muuta maailma."
Joel A. Barker

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas maailmakuulsad sportlased saavutavad oma eesmärke? Kuidas nad suudavad püsida kursil, olenemata takistustest ja kahtlustest?

Nad seavad endale selged ja saavutatavad eesmärgid ning loovad tegevuskava nende eesmärkide poole liikumiseks. Ja kõige olulisem - nad teavad, kuidas oma sihti järgida ja keskenduda õigetele tegevustele, mis viivad nende unistuste täitumiseni.

Kui ka sina soovid õppida nende edukate inimeste meetodeid, siis minu 5-päevane tasuta kursus “Eesmärgi saavutamine: miks mõned õnnestuvad ja teised mitte?" on just Sulle.

See aitab Sul määratleda oma kindla sihi, leida oma tõelise kutsumuse ja luua selge visiooni sellest, mida soovid elus saavutada. Sa õpid seadma endale selgeid ja jõukohaseid eesmärke ning looma tegevuskava nende saavutamiseks.

Kui soovid muuta oma elu suunda ja alustada uut peatükki, siis see kursus on just Sulle. Tule ja avasta oma sisemine potentsiaal ning õpi, kuidas saavutada oma kõige suuremad unistused!

 

Registreeru kursusele siin

 

 Oja logo