Kai Oja Consulting
Kuidas iseennast inspireerida?

Oled ehk kuulnud mõtet, et parim, kellega Sa ennast ja enda elu võrrelda saad, oled Sina ise. See on tõsi! Me kasvame ja areneme ajaga ning on väga tervislik ja ka mõnus vaadata tagasi aastate taha ning meenutada, milline olid Sa siis ja mida oled saavutanud praeguseks.

Kust aga leida motivatsiooni enese arendamiseks?

Meie ümber on teised inimesed, oma elu, oma eesmärkide ja oma arenguga. Mõndagi neist peame oma eeskujuks, jälgime neid, mida nad teevad ja kuidas, õpime neilt ja tõenäoliselt mingil hetkel ikka hakkame end nendega võrdlema.

Enese kõrvutamine enda eeskujudega on innustav seni, kuni suudame ammutada inspiratsiooni teise inimese edust. Aga kohe kui lubame hirmul, kahtlustel ja kadedusel oma eluteel särama hakata, me enam ei kasva ega arene ning hiilgavatest eeskujudest saavad meie demotivaatorid.

Mida siis teha?
Mõtle, kuidas saad oma senised takistused muuta endale inspiratsiooniks! 

Kui kellelgi õnnestub midagi paremini, kui Sina oled seni teinud, siis kas asud kadetsema või mõtled, mida Sina saad teha selleks, et saavutada sama või midagi veel vägevamat?

Oma vägeva loo inspiratsioonist ja otsuse jõust jutustas mulle Gerri, kes on mulle suureks abiks ja toimetab minu tiimis edu konsultandina ning on ka müügitöö peal.


Gerri lugu:

Nii kaugele kui ma oma lapsepõlve mäletan, on mind ümbritsenud inimesed ja olukorrad, millest on õhkunud välja raskust, virelemist, ühiskondlikke probleeme. Meenuvad vestlused ka sellest, et töö ei meeldi ning et inimesed on halvad ja ülbed... Ka koolis tundsin end pidevalt raamidesse surutuna.

Mingist hetkest hakkasin aru saama, et see ei saa olla ainuke normaalsus, et asjad on ainult halvasti, sest nägin ju sageli ka selliseid inimesi, kes on säravad, rõõmsad, edukad.

Ma alati vaatasin ja imetlesin oma sugulasi, kes tegelikult kasvasid üles samuti väikeses kohas ja mitte kõige ideaalsemates tingimustes. Vaatamata sellele oli neil midagi teisiti. Ma imetlesin, kuidas nad enda väikeste laste kõrvalt hakkasid looma oma äri ja kuidas nad särasid. Neil oli vaimne toetus olemas. Mis aga kõige olulisem, nad teadsid, mida nad tahavad ja nad võtsid vastu pühendunud otsuse see iga hinna eest ellu viia.

Peale laste sündi tundsin tugevalt, et peab olema paremaid ja rõõmu valmistavamaid võimalusi elamiseks. Hakkasin otsima lahendust. Ma broneerisin kõne ühe enesearengu mentoriga ja sain juhtnööre, mida oma elus muuta, kuid meie koostöö ei sujunud.

Siis ristusid me teed Kai Ojaga. Me saime kokku, et rääkida minu edasistest plaanidest. Ma väga tahtsin enda ellu muutusi, aga mis oli puudu… ma ei olnud teinud pühendunud otsust. Ma olin teoorias väga hea, aga ma ei olnud teinud otsust. Samuti ei olnud mul kõige vähimatki aimu, mida ma tahan.

Asusin Kai juhendamisel õppima, et endast aru saada ja liikuma asuda. Ma väga tahtsin oma ellu muutust, aga minu paradigma hoidis mind tagasi. Ma kahtlesin, kas ma saan hakkama ja kas see ikka muudab midagi minu elus. Aga muutis!

Pärast TIR programmi läbimist Kai juhendamisel, hakkasin tema tiimis väärtuse loojaks. Täna tegelen lisaks ka müügitööga. Mulle meeldib see väga, mida Kai tiimis teen, sest see võimaldab olla ümbritsetud vägevatest ning edukatest inimestest ja aidata teistel oma unistusteni jõuda.

Minu elus on kahe aasta jooksul väga palju muutunud. Ma alustasin ettevõtlusega, ma leidsin endale kaaslase ja kodu. Ma tulin ära palgatöölt. Ma näen inimesi ja olukordi erinevate nurkade alt, ma enam ei reageeri hetke ajel, vaid võtan aega ja vastan.

Seega, kui Sa ikka veel kahtled, kas suudad luua oma elus muutust, siis usu mind, Sa suudad. Võta vastu see otsus ja lahendused tulevad. Võta vastu pühendunud otsus ja Sa saad enda seest vastuse, mismoodi või mida tehes.

Kui ka Sina soovid viia oma elu järgmisele tasemele ja näha, mis veel võimalik on, siis võta minuga ühendust!

Broneeri minuga kõne ja räägime sellest, kuidas Sa saaksid oma takistused muuta endale inspiratsiooniks!

Broneeri tasuta kõne siin

 
Pildid / - Oja_logo