Kai Oja Consulting
Kuidas Sa suhtud rahasse?

Meie peast käib igapäevaselt läbi mitukümmend tuhat mõtet. Nende samade mõtetega oleme me loonud elu, mida praegu elame ja saame luua tuleviku, millist soovime. Ükski teine ​​olend maa peal ei suuda seda teha.

Sul on võime luua midagi, mida pole kunagi eksisteerinud – kirjutada bestsellereid, olla hinnatud mentor, juhtida edukat ettevõtet, elada oma unistuste majas, teenida kogu raha, mida soovid.

Sa saad teha kõiki neid asju ja palju muud, kui see on vaid Sinu tõeline tahe. Aga Sa pead uskuma, et saad hakkama. Ja kui Sa seda ei usu, on aeg oma uskumusi muuta.

Leland Val Van de Wall on öelnud: "Meie uskumuste süsteem põhineb meie hinnangul millegi kohta ja sageli, kui me olukorra ümber hindame, muutub meie usk sellesse olukorda."

Mõtle nüüd, millised on Sinu uskumused:

  • Kas ma usun, et olen väärt saama kogu raha, mida vajan ja tahan?
  • Kas mul on mugav rahast rääkida?
  • Kas ma usun, et suudan luua rahalise vabaduse?

Kui mõni vastus on "ei", küsi endalt, kust need uskumused pärinevad ja kas need on tõesed. Tõenäoliselt jõuad siin mõistmiseni, et tõendeid ei ole, sest need on lihtsalt Sinu piiravad mõtted või tunded. No näiteks kui mõtled sageli: "Ma ei saa seda endale lubada", on Sinu mõtteviis see, et Sa ei usu oma võimesse elada elu, mida Sa tõesti tahad. Arvad, et pead oma rahast kinni hoidma.

See ongi nüüd see koht, kus peaksid oma piiravad uskumused asendama uutega ning vaatama oma elule uuest vaatenurgast.

Saad seda teha nii, kui mõtled: Kuidas ma end tunneksin, kui kahe- või kolmekordistaksin oma aastatulu? Või kui minu aastane sissetulek oleks minu igakuine sissetulek?

Tunneta seda oma kehaga ja kirjuta need tunded üles. See on mõtteviis ja tunne, mis tõmbavad ligi rohkem küllust!

Kuidas oma piiravad uskumused asendada ja õppida nägema uusi vaatenurki, näitan Sulle juba siis kui kohtume Sinuga seminaril „TULEMUSLIK MÕTLEMINE. Sinu imeline mõistus“.

Veel vaid täna saad soetada pileti 17. septembril Tallinnas toimuvale seminarile!

Osta pilet siit

Ootan väga Sinuga kohtumist, sest ma tean, et oled võimeline saavutama palju enamat kui oled seni saavutanud. Tahan aidata Sul näha Sinu tegelikku potentsiaali ning anda Sulle tööriistad, et saaksid muuta oma unistused reaalsuseks.

Pildid / - Oja_logo