Kai Oja Consulting
Kuidas tuled Sina toime hirmuga?

Viimase kahe aasta jooksul olen rääkinud enam kui 1000 inimesega. Enamusel nendest on suured tulevikuplaanid ja unistused. Kui nad neid mulle kirjeldavad, siis läheb neil silm särama. Kui ma küsin, kas oled kuupäeva paika pannud, millal Sa seda teed, siis sellele järgneb AGA ja rida põhjusi, miks nad oma unistusi täita ei saa.

Kas ka Sina oled oma unistuste ja eesmärkide poole liikumisel enesele ette kujutanud muretut ja sirget teed, kuid liikuma asudes avastanud, et teekond on üsnagi käänuline ning ootamatud takistused on nagu seinad tee peal ees? Üks suurematest takistustest on tihtilugu hirm. Hirm ebaõnnestumise ees, hirm selle ees, mis teised arvavad, hirm mittevalmisoleku ees.

Paljud inimesed valivad sageli hirmu vältimise või selle eest põgenemise. Kuid alati on võimalus valida teisiti. Alati on võimalik kasutada tekkinud hirmutunnet kasvamiseks ja arenemiseks. 

Hirmuga silmitsi seistes on võimalus sellele reageerida või sellele vastata. Nende kahe vahel on tohutu erinevus. 

Kui Sinu elus juhtub ootamatuid või ebameeldivaid asju, võid kontrollimatult reageerides sattuda täieliku hirmu ja pettumuse seisundisse. Ning nii oled Sa jälle samas kohas, kus oled ennegi olnud ning kasvu ei toimu.

Kui aga hirmule vastad, on Sinu eneseteadlikkus ja enesekontroll kõrge ning saad teha konstruktiivse ja teadliku otsuse, mis viib Sind Sinu soovidele lähemale.

Kui Sa tahad veel rohkem teada saada, kuidas haarata kontroll enda kätte ning hirmuga silmitsi seistes võitjaks jääda, siis tule ja osale 11. - 14. aprillil tasuta 4-päevasel Facebooki kursusel “Kuidas lõpetada edasilükkamine? Minapilt. Raha. Hirmud.”

Loe lisainfot ja registreeri osalema siin

 

Pildid / - Oja_logo