6 praktilist viisi, kuidas jõuda mõtetest tegudeni ja soovunelmatest unistuste täitumiseni - Kai Oja Consulting

VEEBISEMINARINI ON JÄÄNUD:

-
päeva
-
tundi
-
minutit
-
sekundit

Mõni inimene unistab edust, teine ärkab üles ja töötab selle nimel - kumb oled sina?

Oktoobris 2018, olin just saanud 39. aastaseks, olin kolme lapse ema ja töötu. Ma ei teadnud, mida ma tahan teha. Mu päevad koosnesid puslede kokkupanekust, kodustest toimetustest ja vingumisest, sest ma ei olnud rahul. Ikka ja jälle küsisin endalt, mida ma tahan. Iga kord oli vastus “ei tea”.

Siis tulid minu ellu Bob Proctori õpetused ja ma sain esimest korda elus aru, mis mul puudu oli. Tänaseks olen ma eduka ettevõtte omanik. Aitan tuhandeid inimesi aastas ning saan öelda, et elan oma valikute järgi.

Kuidas sai ennast haletsevast koduperenaisest edukas ettevõtja?

Veebiseminaril vaatame, kuidas oma mõtete aktiivse ja tahtliku muutmisega saad just praegu omale soovitud elu luua. Mitte kauges helges tulevikus. PRAEGU.

 

REGISTREERU VEEBISEMINARILE SIIN

Registreeru kohe - kõikidele registreerunutele saadame ka salvestuse.

PS! Networkida salvestuse kaudu ei saa. Tule kindlasti kohale, et kohtuda teiste sarnaselt mõtlevate inimestega.

See veebiseminar ei seisne teoorias ega soovimises ja lootmises.

 

Meil kõigil on paremaid ja halvemaid päevi, aga milline on Sinu elus üldine tendents? Kui tihti ütled näiteks, et Sul pole aega või Sul on kiire?

Sinu elus on mustrid, mis esmalt väljenduvad mõtetes ja seejärel tegudes. Ja kui ütled, et Sul pole aega, ütled sa tegelikult, et Sinu enda soovid ja unistused ei ole Sinu elus prioriteet. Ja tegudes väljendub see 99% ajast kellegi teise soove ja vajadusi täites. 

Veebiseminaril näitan Sulle, kuidas saad teadlikult oma mõtteid juhtida, et saaksid elada sellist elu, nagu suudad välja mõelda.

Saad teada, kuidas elada seespoolt väljapoole ehk lähtuda iseenda soovidest. Ja ei, see ei tähenda, et Sinust saab egoistlik ja arrogantne inimene. Vastupidi, enda soove täites täidad oma energialaegast nii, et suudad rohkem ka teistele pakkuda. 

Töötuba põhineb Bob Proctori õpetustel, mida peetakse maailma parimateks edu ja inimpotentsiaali avardamise õpetusteks.   

Teised on öelnud...

 

Sain paremini aru, kui tähtis on häid mõtteid mõelda, teha otsus oma unistuste elu suunas ning hakata seda ISE looma. Keegi teine ei tee seda minu eest.”

 

Kai Oja rõõmsameelsus, kogu hinge ja tähelepanuga kõigi osalejate poole suunatud. Kõik sinu esitatud küsimused saavad vastuse ja tekib tunne, et olen tõepoolest võimekas ja kõik on võimalik. Väga inspireeriv juhendamine."

 

“Minus tärkas teadmine, kui palju ma saan iseenda jaoks ise ära teha. Arusaamine, et mina olengi kõige tähtsam ja ma ei saa teisi aidata, kui ma ise hädas olen.”

 

Võta endale see 1h, mida Sa muidu ei võtaks ja avarda oma teadlikkust sellest, kus oled täna, kuhu tahad jõuda ja kuidas sinna jõuda võiksid. Pane 16. oktoober kell 12 - 13:00 endale punasega kalendrisse ja registreeru kohe! 

VEEBISEMINAR ON TASUTA. 

 

REGISTREERU OSALEMA SIIN

VEEBISEMINAR ALGAB:

-
päeva
-
tundi
-
minutit
-
sekundit