Minapildi restart - Kai Oja Consulting

“Lõpuks ometi sain aru, et ok on olla selline nagu ma olen! Ma ei pea valima, kuidas istuda ja astuda, ma saan olla mina ise. Ja see on nii lõbus! Ma sain teadlikuks oma sisemistest takistustest ja viivitustest, võtsin need omaks ja hakkasin neid muutma. Elu saab PÄRISELT ka olla ilus ja rõõmus. See on PÄRISELT ka ok teha neid asju, mis mulle PÄRISELT meeldivad.” Kai Oja

Kati Torim (end. Suun) on autor ja teadliku mõtteviisi edendaja. Ta õpetab Eesti Sisekaitseakadeemias vaimset enesejuhtimist ja loob programme, mis toetavad inimese produktiivsust ning vaimset ja füüsilist tasakaalu.

„Minapildi restart“ on 12-osaline tööraamat, mis on eelkõige loodud selleks, et inimesed ei eksleks ringi otsides tuge, abi, selgust mujalt, vaid oskaksid vaadata enda sisse, näeksid takistavaid mustreid ja leiaks enesekindluse ja selguse teha otsuseid, mis aitavad neil elada oma tões.

Kõik me tahame ikka ja alati paremini elada aga tõde on ka see, et igaühel meist on enda sisemised hirmud, takistused ja vanad mõttemustrid, mis meid kinni hoiavad. “Minapildi restart” selgitab lahti autori vaatenurgast muutuste 12-faasi, mida igaüks meist võiks endale teadvustada. Motivatsioon, eesmärk, tegevuskavad – kõik need on alles muutuste teekonna algus."Minapildi restart" on mõeldud isiklike positiivsete muutuste loomiseks.

Tegemist on mentorprogrammiga, kus Kai on juhendajana Sinu kõrval Sinu muutuste teekonnal.
Lisaks juhendajale, on Sul igal hetkel võimalus küsida tuge ja nõu kaasõppijatelt. See annab võimaluse tundma õppida erinevaid vaatenurki ja võimendada veelgi kursusest saadavat kogemust ja kasu. Toetava grupi ja juhendaja olemasolu muudab teekonna uue iseendani veelgi võimsamaks.

Programm annab Sulle:

  • enesemotivatsiooni ja isiklike eesmärkide seadmise oskuse;
  • praktilised tõhusad ajakasutuse tehnikad;
  • oskuse enda käitumist ja hoiakuid ära tunda ja muuta;
  • paindliku emotsionaalsuse ja emotsioonide juhtimise kunsti;
  • teadmised tervise hoidmise kohta;
  • kontrolli enda elu ja tulemuste üle.

Programm koosneb:

  • Raamatu “Minapildi restart” läbimisest nende sammude järgi, mis on raamatus kirjas ehk 46 iseseisvast harjutusest:
  • I osa on tahe muutuda - eesmärk, tegevuskava, kontroll ja nitro
  • II osa on muutuse protsess - viivis, kahtlus, sein ja kahetsus
  • III osa on uus Sina - üleminek, küsimus, ühendus ja kindlus

Osalema on oodatud kõik, kes soovivad õppida paremini ennast juhtima, ka koolitajad, juhid, inimestega töötajad - kõik, kes peavad toetama oma meeskonda või juhendatavaid ka vaimse tervise teemadel.

 

Tagasiside