Kai Oja Consulting
Palju õnne!

Soovin palju õnne kõikidele tänastele sünnipäevalastele. 20. oktoober on väga oluline päev minu elus. See on minu sündimise päev!

Ja see kiri, mille Sulle täna saadan, on samuti oluline. Minu missioon on aidata võimalikult paljudel inimestel iseendast aru saada ja elada enda südame järgi.

Neli aastat tagasi, oktoobris 2018, sain ma 39-aastaseks. Ma olin ära tulnud palgatöölt ning istusin pikkadel sügisõhtutel kodus ja panin kokku puslesid. Ma olin endaga pahuksis, sest ma ei teadnud, mida ma oma ülejäänud eluga tahan peale hakata.

Kas oled kuulnud, et igale küsimusele on vastus? Igale õpilasele leidub õpetaja? Küsi ja Sulle antakse?

Nii juhtus ka minuga!

Ma olin valmis! Oi, kui valmis oma elus midagi muutma.

Ma alustasin enda mõtteviisi muutmisega. Kohe päris päeva pealt. Siis hakkasid vaikselt muutuma mu harjumused ja lõpuks ka uskumused.

Kuidas see kõik Sinusse puutub, küsid Sa?

Ma palun, et Sa annad endale võimaluse samuti oma uskumusi ja mõtteviisi muuta. Sul ei ole aimugi, kus Sa saaksid tegelikult oma elus olla võrreldes sellega, kus Sa hetkel oled.

Kas oled valmis oma mõtteviisi ja harjumusi muutma selleks, et astuda lähemale oma eesmärkidele, soovitud tulemustele – pingutuseta?

Nagu minagi, tahad ilmselt ka Sina teha iga päev oma parima soorituse. Hakates aga selle parima poole liikuma, tabad end silmitsi seismas takistustega, mis hoiavad Sind tagasi. Sinus tõstavad pead kahtlused, hirm, teadmatus, lootusetus, mis vallutavad Sinu meeled. Ja nii loobudki edasi minemisest…

Jälle!

On aeg ennast väärtustada!
On aeg seada ja saavutada eesmärke, milliseid Sina päriselt tahad!
On aeg laiendada oma mõtlemist ja viia oma ootused elule järgmisele tasemele!
On aeg õppida elama paremini ja olema valmis paremateks tulemusteks!

Kui Sa tunned, et ootad elult tulemusi, mis kuidagi tulla ei taha ja Sa ei oska selle olukorra muutmiseks enam midagi teha, siis ootan Sind osalema TASUTA webinaril "Kuidas iseendal tee pealt eest ära tulla".

Seekordsel webinaril keskendun sellele, mis ei lase just Sinul elus edasi liikuda. Mis on see põhjus, miks Sa ei astu järgmisi samme?

Pane oma küsimus registreerimisvormis kirja ja räägime sellest webinaril lähemalt.

Webinar toimub 27. oktoobril (mis on minu elus ühe väga olulise inimese sündimise päev) kell 12.00 Zoom keskkonnas.

REGISTREERI OSALEMA SIIN

 

Pildid / - Oja_logo