Sa pole Sinu vead

Tere!

Kas Sulle on keegi kunagi kooli ajal öelnud, et kuna Su hinded mõnes õppeaines ei olnud nii head kui teistes, siis ei peaks Sa oma tulevikku selle erialaga siduma?

Näiteks, kui Sa ei osanud joonistada fotorealistlikku inimest, siis Sa ei peaks kunstiga tegelema, või et kui Sa ei olnud kehalises kasvatuses kõige kiirem ja tugevam, siis pole sport Sinu jaoks?

Pahatihti kipuvad teised ja ka meie ise defineerima meid läbi ebaõnnestumiste. Tegelikkuses aga on Sinus olemas kõik see, mille abil end vaatamata ebaõnnestumistele viia ennast ükskõik millises teemas sellele tasemele, kuhu soovid. Need võimed on alati olemas olnud, nad on lihtsalt peidetud piiratud minapildi taha.

“Enamik meist on praegu paremad, targemad, tugevamad ja pädevamad, kui me arugi saame. Parema minapildi loomine ei loo uusi oskusi, andeid, võimeid, see päästab need valla ja kasutab neid.”
- Maxwell Maltz “Mõtlemine muudab elu”

Kui ka Sina soovid oma tõelised võimed valla päästa ja olla rohkemat, kui vigade tõttu piiratud minapilt on seni lubanud, siis veel on Sul võimalus liituda “Minapildi restardi” programmiga.

Loe selle kohta lähemalt SIIT.

Kui soovid kindel olla, kas see programm on just Sulle, siis broneeri aeg minuga vestluseks SIIN.

 

Pildid / - Oja_logo