Kai Oja Consulting
Sa saad seda, millega harmoonias oled

Tihtipeale me ei märkagi, kuidas elame nii, et keskendume aina sellele, kuidas midagi ei saa või kuidas midagi on halb. Maailm aga peegeldab meile seda, millele mõtleme, millega harmoonias elame.

Minu super assistent Liina muutis “Rohkemat kui hakkama saamine” kursust läbides ühte oma uskumustest ja nüüd naudib ta juba täitunud eesmärgi vilju.
Kuidas Liina seda tegi ja mis tema elus täpsemalt muutus loe tema päeviku sissekandest.

“Sissekanne minu päevikust, kui läbisin 30-päevast kursust esimest korda:
10.06.2020 Aleksandrias.
Ülesanne: Mis võiks olla teisiti?
Minu vastus:
Negatiivne: Mulle ei meeldi elada Aleksandrias esimesel korrusel.
Miks: Sest tänavalt kostavad aknast sisse kõik jutud ja valgust paistab vähe sisse, kõrval olevad majad on lihtsalt nii kõrged, et varjavad valguse ära.
Vastand: Elan kõrgemal korrusel, mul on avarad aknad ja valgusküllane kodu. Meie korteril on suur merevaatega rõdu.

Sel hetkel kui need asjad kirja panin, tundus see võimatu. Sest esiteks meie piirkonnas ja mere ääres üldse on kortereid vähe saada, need lähevad väga kiiresti ära, kui midagi sellist üürile tuleb. Teine asi, see pole meile rahaliselt jõukohane endale lubada.

Siis lasin selle lahti ja aeg-ajalt unistasin, et mul selline kodu on. Ja veebruaris 2021, me juhuslikult leidsime täpselt sellise kodu ja elame nüüd sellises korteris nagu olin unistanud. Ja me saame seda endale lubada.”

Kui ka Sina soovid oma elu viia järgmisele tasandile, siis tule osale minu 30-päevasel kursusel “Rohkemat kui hakkama saamine”.

Hetkel on minu Facebooki lehel Kai Oja Consulting käimas ka loosimäng, millega võid võita tasuta pääsme kursusele.

 

Pildid / - Oja_logo