Sul on veel aega

Vaatamata sellele, et mul on grupis käimas tasuta kursus, kus osalejad niigi iga päev mitmeid ülesandeid teevad, et jõuda enesearengus järgmisele trepiastmele, otsustasin tublimatele siin anda veel ühe lisaülesande. 

Aasta hakkab lõppema ja aeg on vaikselt hakata kokkuvõtteid tegema.

Ma palun, et Sa paneksid kirja kõik need toredad asjad, mida Sa sellel aastal ära tegid. Pane kirja kõik need sammud, mida astusid oma eesmärgi suunas. Ükskõik kui pisike see samm ka oli - ta on igal juhul oluline. Pane kirja kõik see, mille tegemisest tundsid eriliselt rõõmu.

Ja kui Sul siis ka tuleb mõtetesse mõni asi, mida veel teha ei jõudnud, siis pea meeles, et aasta ei ole ju veel läbi. Kui tervet eesmärki täita ei saa, siis kindlasti jõuad veel teha esimese sammu selle suunas. Veel jõuad külastada sõpru, kelle juurde sellel aastal jõudnud ei ole. Veel jõuad saata selle kirja. Veel jõuad asutada ettevõtte. Veel jõuad tegutseda. 

Kui tunned, et tegude nimekiri võiks olla palju pikem, siis veel jõuad liituda ka minu tasuta kursusega “Ma tean, miks ma siis ei tee. Kuidas jõuda teadmistest tegudeni”.

 

Pildid / - Oja_logo