Tule endal tee pealt eest - Kanni lugu

Kui Sa soovid midagi saavutada, siis ei saa keegi teine peale Sinu Sind takistada, aga keegi peale Sinu ei saa ka Sind aidata. 

Sina ise vastutad selle eest, et jõuda oma eesmärkideni.


Jagan Sulle oma turundusjuhi Kanni lugu. Ma loodan, et saad sellest innustust ja astud samuti sammu oma eesmärgi täitmise poole. 


Turundus on teema, mis Kannile viimastel aastatel suurt huvi on pakkunud. Sel aastal tekkis tal soov minna Tallinna Majanduskooli turundust õppima, et valdkonnast teoreetilisi teadmisi saada. Lugedes väljavalitud eriala sisseastumiseeskirja, selgus aga, et õppima asumise eeldusteks on varasemad õpingud antud valdkonnas või pikaaegsem töökogemus turunduse alal. Kumbagi nendest tingimustest Kanni ei täitnud.

Pettumus olukorrast oli suur ja ta oli veendunud, et nüüd ongi kõik ja siit edasi enam ei saa. Viimasel õppima kandideerimise päeval sai Kanni aga aru, et selle raudkindla “ei” oli ta endale ise öelnud. Ta otsustas vastamis võimaluse kooli sisseastumiskomisjonile anda. Kanni täitis kiiresti viimasel tunnil ära avalduse ja portfolio ning loomulikult sai ta kutse vestlusele. Ta oli ju ise astunud sammu eesmärgi suunas, mitte ei seisnud enam endal ees.

Lõpuks kui sissesaanute nimekirjad välja pandi selgus, et ta oli punktide järjestuses esimene. Esimene! Kui ta poleks avaldust teinud ja ise samme astunud olekski vastus olnud “ei”, aga nüüd oli ta koolis sees.

Ma olen talle väga tänulik, et ta seda kõike tegi, sest muidu ei oleks mul nii vägevat turundusjuhti. Aitäh Sulle, Kanni! 


Sa võid oma eesmärgile seista väga lähedal, kuid Sa ei saa seda iial kätte, kui Sina ise ei tee järgmist sammu. 

Sa ju tead seda tegelikult juba, eks?


Kui tunned, et nüüd on aeg astuda see samm teadmistest tegudeni, siis tule osale 6.-10. detsembril minu tasuta 5-päevasel kursusel “Ma tean, miks ma siis ei tee. Kuidas jõuda teadmistest tegudeni” ja ma annan Sulle suurel hulgal praktilisi soovitusi, kuidas see samm ära teha.

Pane ennast kursusele kirja SIIN

 

Pildid / - Oja_logo