2-nädalane kursus 'Väärt idee' Kai Ojaga - Kai Oja Consulting

Avaldusi võtan vastu veel:

-
päeva
-
tundi
-
minutit
-
sekundit

Kuidas Sulle meeldiks õppida süsteemi, mis põhineb 50-aasta pikkusel uurimistööl ja lubab Sul saavutada elus selle, mida Sa päriselt soovid? 


Keskmisel inimesel puudub selgus, mida ta tegelikult tahab.

Selle asemel mõtleb ta ainult piirangutest: mul pole hetkel aega; ma ei tea, kuidas; ja mul KINDLASTI pole selle jaoks raha…
Just nende piirangute pärast ei täida keskmine inimene enamikke oma unistustest ja ideedest. 

Nüüd küsimus sulle: kas sa tahad olla keskmine inimene, kes oma ideid ellu ei vii või see, kes täidab kas või ÜHE (tõenäoliselt mitu) oma suurtest unistustest?

 

Nähtavad tulemused Sinu elus on kõigepealt loodud Sinu mõtetes.

Henry Ford ütles kunagi väga hästi: vahet pole, kas Sa arvad, et Sa suudad või Sa arvad, et Sa ei suuda - Sul on mõlemal juhul õigus.

Kuidas Sulle meeldiks õppida süsteemi, mis põhineb 50-aasta pikkusel uurimistööl ja lubab Sul saavutada elus selle, mida Sa päriselt soovid?

Hoolimata sellest, et Sa ei pruugi hetkel teada, KUIDAS seda saavutada, või Sul pole seda ajalist või rahalist ressurssi.

 

Täida avaldus hiljemalt 10. sept. ja kohtume "Väärt idees"!

“Väärt idee” on esimene ja kõige tähtsam peatükk Bob Proctori programmist “Tulemuslik mõtlemine”, mille toimimisest olen ise ehe näide.

Asutasin oma ettevõtte 2019. aastal. Kasutades Bob Proctori tehnikaid, oli sellest järgneval aastal minu ettevõtte aastakäive juba üle 40 000 €. Ja aastast 2021 on see olnud 20 000 € KUUS. Nüüd elan Bali saarel oma 3 pojaga unistuste elu, olen südamest õnnelik ja soovin, et kogu maailm teaks Bob Proctori süsteemi.

Kuidas see 2-NÄDALANE KURSUS välja näeb?

 • Kaks korda nädalas toimuvad koolitustunnid, mille salvestame ja saad igal ajahetkel järele vaadata, kui ei saanud lives kohal olla.

 • Kaks korda nädalas on ka koos õppimise päevad (esmaspäeval ja neljapäeval), et materjali parimal võimalikul moel õppida ja praktikasse rakendada.

 • Kursuse lõpus on Sul 1-1 kõne minuga, et saaks paika Sinu eesmärk.

 • Planeeri igaks päevaks üks tund segamatut aega, et kuulata Bob Proctori videot, lugeda teksti ning vastata küsimustele töölehes. Kogu materjal on eesti keeles.

 • Kõiki oma õnnestumisi ja küsimusi saad jagada privaatses FB grupis. Ajalugu on näidanud, et sellest kasvab üks ääretult ühtehoidev kogukond. Me teeme seda koos!

 • Nii et kaks nädalat intensiivset tööd minu ja Bob Proctori juhendamisel ning sarnaselt mõtlevate inimeste toel on Sind ootamas.

 

TÄIDAN AVALDUSE!

Täida "Väärt idees" osalemise sooviavaldus ENNE 10. septembrit!

Kui Sind kõnetab oma piiravate mõttemustrite muutmine, et saaksid elada tõeliselt ägedat elu, siis oled õiges kohas ja loodan, et näen Sinu avaldust esimesel võimalusel oma postkastis.

 • Kaks Kai Oja koolitustundi nädalas (kokku 4 koolitust kursuse jooksul +1 boonuskoolitus kursuse lõpus).

 • Kaks koosõppimise päeva Kai Ojaga nädalas (kokku 4 koosõppimise päeva).

 • Kursuse lõpus 1-1 kõne Kai Ojaga.

 • Privaatne FB grupp sarnaselt mõtlevate inimestega.

 • Privaatne ja toetav FB Messengeri vestlusgrupp.
 • Kõik materjalid on eesti ja inglise keeles ja ametlikult Bob Proctori poolt sertifitseeritud.
 • Vali, kas osaled kursusel septembris või novembris, aga tee otsus juba täna!
 • Võimalik tasuda kuni 3-osas, vali endale sobiv makselahendus.

 

500 € + KM (600 €)


(Tasu kuni 3-osas)

 

TÄIDAN AVALDUSE!

KURSUSELE MAHUB AINULT 20 INIMEST.

Vaata, mida teised on Kaiga koos õppimisest arvanud:

 

Tagasiside

Sinu mentor ja koolitaja on Kai Oja

Kai Oja on üleilmselt tuntud koolitaja Bob Proctori õpetuste maaletooja, ema ja ettevõtja.

2018. aastal tegi Kai julge sammu ja lahkus palgatöölt, teadmata, kuhu edasi. Sama aasta detsembris osalenud seminaril avastas ta, kuidas alateadlikud mõttemustrid on kogu tema elu juhtinud ja unistustest eemale hoidnud.

Ta otsustas seda muuta ja sõitis Torontosse Bob Proctori korraldatud 6-päevasele seminarile “The Matrix”, mis läks talle maksma rohkem kui kogu tema selleaegne aastapalk.

Bob Proctor on loonud süsteemi nimega “Thinking Into Results”, mis garanteerib tulemused 100%. Nii, läbi sihikindla tegutsemise, sai Kaist kui palgatöötajast ja koduperenaisest edukas ettevõtja.

Täna on Kai kirg ja kutsumus aidata kõikidel jõuda isiklike eesmärkide täitmiseni ja siis veel natuke kaugemalegi.