5 mõtet Sulle, kuidas suve rohkem nautida

Kas oled tähele pannud, et kipume ühtesid tegevusi oma elus detailselt planeerima, aga teiste puhul laseme asjadel lihtsalt kulgeda? No näiteks pulmasid, juubelipidustusi või reisi juba naljalt juhuse hooleks ei jäta - ikka on kõik peensusteni läbi mõeldud. Ülejäänud elul laseme aga miskipärast lihtsalt kulgeda, ilma plaanita ja siis mõtleme, kuhu see aeg kaob, jälle ei jõudnud teha seda, mida tahtsin!

Aga mis oleks, kui toimetaks ka oma igapäevaelus plaanide järgi?

Oma igapäevategevuste planeerimine aitab Sul olla lõdvestunud ja võtta maha stressi, sest tunned, et Sinu tegemistes valitseb kord ning et asjad saavad tehtud. Esialgu võib väikeste asjade planeerimine isegi natuke tüütu olla, aga kui koged õnnestumisi planeerimisest, saab sellest üsna kiiresti hea harjumus.

Peatselt on käes suvi, puhkuste aeg. 

Kas Sul on suveplaanid juba tehtud?
Mina näiteks panen igal aastal suve algul koos lastega kirja, mida me suvel teeme ja millal me kusagil oleme, ka väikesed ärakäimised ja lausa kuupäevaliselt. Alati saab meil kõik planeeritu ka tehtud ning jääb veel aega üle teisteks mõnusateks tegevusteks.

Kuidas Sina saaksid luua omale rahuliku ja pingevaba suve?
Lihtne!
Pane kirja kõik see, mida Sa teha tahad. Pane kirja ka see aeg, mil Sa midagi ei tee. Kõige selle juures ära lase omale pähe ühtegi mõtet, mis Sinu unistustele takistusi seaks. 

Seega:

  • Leia omale vaikne koht ning sea end mõnusalt istuma
  • Unista sellest, mida suvel teed
  • Kirjuta need unistused üles kuupäeva täpsusega
  • Tunne seda tunnet, kui kõike seda saadki teha, mis kirja panid
  • Usu, et oled kõike seda väärt

Kõik see, mis kirja sai, hakkab ligi tõmbama teisi Sulle meeldivaid asju, sest see, kuhu paneme energia, hakkab automaatselt kasvama. Nii saab suvi kujuneda just Sinule meelepäraseks. 
Ja kui käes on sügis, saad suvele tagasi vaadata ja tõdeda, et ongi tehtud kõik, mida soovisid.

Selleks, et kõik Sinu suveplaanid täpselt kirja saaksid, saad siit omale alla laadida planeerija “Minu imeline suvi”.

 

Pildid / - Oja_logo