Kai Oja Consulting
Kõik algab oma soovide muutmisest IHAKS.

Mul on Sulle hea uudis: Sul on võimalik hõlpsasti saada kõik, mida soovid!

Ma tean, et see kõlab liiga hästi, et tõsi olla.

Tõenäoliselt Sa mõtled praegu, et kõigi nende soovide täitumiseks on ju vaja RAHA, palju raha.
Seda aga pole Sul piisavalt, ikka veel!

Luba ma selgitan.

Kui leiad end sageli olukorras, kus Sa ei saa seda, mida soovid, siis see tähendab, et Sul on puudu ihast. Sellest käivitavast jõust, mis paneb Sind hommikul rõõmuga voodist püsti hüppama ja järjepidevalt elevust tundma.

On see siis oma ettevõtte kasvatamine soovitud kasumini, reisimine, kuhu iganes ja kaua vähegi soovid, julge ettevõtmine alustada millegi uuega või mistahes muu SUUR eesmärk…
… nii kaua, kui sellest SOOVIST ei ole saanud IHA, jääd Sa alati soovima.
Tean seda omast kogemusest.

Uskusin end rahul olevat palgatööst saadava sissetulekuga, kuniks sain aru, et ma olen väärt palju enamat. Sain ka aru, et selle enama saamiseks on vaja RAHA ja seda mul piisavalt polnud.

Nüüd, 4.aastat hiljem, on mul olukord palju muutunud. Olen kasvatanud oma sissetuleku mitmekordseks. Töötan suurepäraste klientide ja koostööpartneritega. Elan just nii nagu kunagi soovisin. Tunnen end oma ettevõtte ja eluga kooskõlas. Ja raha ei määra seda, mida ma omale lubada saan.

Ja kõik muutus sellest hetkest, kui sain aru, et 12,000 euro suurune aastapalk ei võimalda mul teha seda, mida ma tegelikult teha tahan. Lisaks jõudsin ma sinnamaani, et kuidas ma üldse olin nõus sellise raha eest 8 tundi päevas tööl käima?!

Ma ei kirjuta Sulle selleks, et kiidelda, vaid näidata, et kui hakkame tegema teistsuguseid valikuid, saame teistsuguseid tulemusi.

Kuidas seda siis teha?

Juba 24. novembril kell 13.00 toimub tasuta webinar „Räägime rahast. Kas? Miks? Kuidas?“, kus räägin Sulle, kuidas saada seda, mida soovid ilma, et raha takistuseks saaks.

Kõik algab oma soovide muutmisest IHAKS.

REGISTREERIN OSALEMA

 

Pildid / - Oja_logo