Kai Oja Consulting
Sinu kodune ülesanne

Me elame ajal, kus alatasa on kiire - kodus, tööl, tänaval, poes leiame end jälle ruttamiselt. Võimalik, et Sul on selleks väga täpne päevaplaan, et kõigega toime tulla ning et kõik tegelemist ootav ka tehtud saaks. Kuid kas oled oma päeva sisse planeerinud ka lõdvestumise - aja iseendale?

Paljud inimesed ei tea, kuidas lõdvestuda või mediteerida, iseendaga rahu teha. Aga väga suur hulk inimesi isegi ei oska end oma kehas täiesti vabana tunda.

Miks on oluline osata lõdvestuda?
Me hakkame looma lõdvestunud seisundis. Sellises olekus viibimine annab meile võimaluse olla samal ajal distsiplineeritud ja liikuda oma eesmärgi suunas. Lõdvestunud seisundis eesmärgi poole liikumine annab energiat just meie eesmärkidele, innustab meid selles suunas rõõmuga liikuma ning toob eesmärkide täitumise meile palju-palju lähemale.

Kõiksugu kiired ja tähtsad toimetused on meie igapäevaelu lahutamatuks osaks, kuid igale pingutusele peaks järgnema lõdvestus. Nii nagu sportlastelgi on oluline pingutusele järgnev taastumisperiood, mis aitab teha väga hea soorituse, nii ka Sinul peaks olema teadlikult planeeritud aeg lõdvestumiseks. See aitab Sul olla loov ning anda energiat Sinu eesmärkide täitumisele.

Kuidas lõdvestuda?
Kirjuta üles 5 tegevust, mida tehes end hästi tunned ja mis tekitavad Sinus sooja tunde. Võib-olla on see tantsimine, looduses viibimine, sõpradega kokkusaamine, filmiõhtu... Midagi, mida tehes või milles viibides saad tunda end mõnusalt ja vabana.

Ja nüüd lisa need oma kalendrisse. Hoolitse selle eest, et selliseid asju saaks kirja igasse nädalasse ja et see aeg olekski vaid nende tegemiste päralt. Sul on täielik õigus iseendale võetud ajal olla kiiretele asjadele kättesaamatu.

Mis Sul kirja sai?
Palun jaga seda ka minuga kirjutades info@kaioja.com.

"Mida tõhusamalt Sa lõõgastud, seda loovamaks Sa muutud"
Bob Proctor

 

Pildid / - Oja_logo